Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Pirmajā adventē iedegta svētku egle Doma laukumā

Teksta izmērs: A A A

Sākums Kultūra Galerijas Foto galerijas Pirmajā adventē iedegta svētku eg...
 

Sestdien, 2. decembrī, gaidot pirmo adventi, Rīgas iedzīvotāji un viesi pulcējās Doma laukumā, kur Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs iededza svētku egli. Klātesošos ar izrādi “Dārznieka ziemas pasaka” priecēja bērnu un jauniešu vokālais ansamblis “Kolibri” un aktieris Māris Bezmers, bet pasākumam dinamiskas nokrāsas piešķīra Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi.

Līdz ar svētku egles iedegšanu sāka darboties arī Ziemassvētku tirdziņi Doma laukumā, Esplanādē un Līvu laukumā. Tirdziņos rīdzinieki un pilsētas viesi varēs iegādāties īpaši svētku laikam darinātus tautas lietišķās mākslas izstrādājumus, ierastos ziemas sezonas cienastus un svētku dāvanas, bet  nedēļu nogalēs tirdziņu apmeklētājus priecēs koncerti un atrakcijas bērniem.

Šogad Ziemassvētku egles "Baltā" dekorus darinājuši Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas, Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolas, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas un Bolderājas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pedagogi. Paldies viņiem par šiem baltajiem "ziemas ziediem", kas tagad rotā Doma laukuma egli!

Fotoaģentūra F64

 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv