Afiša (21. maijs - 27. maijs)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Koncerts “Alfrēds Krūklis mīlas dziesmās”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Koncerts “Alfrēds Krūklis mīlas d...

2018. gada 8. februāris

Liepājā 10. februārī plkst.15.00 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē un11. februārī plkst.15.00 Rīgas Latviešu Biedrības nama Baltajā zālē notiks koncerts “Alfrēds Krūklis mīlas dziesmās”.

“Esmu pateicīgs jums, manas dārgās sievietes, kuras bijāt gan priekos, laimē, gan dzīves grūtajos brīžos kopā ar mani. Es cienu un mīlu jūs visas. Ja šodien man pretī uz ielas nāk sieviete, es uzsmaidu viņai kā savai aizgājušajai jaunībai. Uz mirkli apstājos, nolūkojos, kā viņa aiziet, zūd aiz ielas stūra, un klusībā vēlu viņai – esi laimīga! Lai mīlestība iet blakus Tev visu mūžu.” Tā Latvijas pirmais raženākais estrādes dziesmu tekstu autors A. Krūklis atzīstas mīlestībā visām sievietēm, kas (ne tikai viņaprāt) nodrošina pasaules eksistenci.

Visu mīlētāju dienā Liepājas koris "Intis" un RLB kamerkoris "Austrums", māksliniecisko vadītāju Ilzes Valces un Ārija Šķepasta ierosmē, sagatavojis A. Krūkļa mīlas dziesmu programmu, kurā bez jau katra latvieša asinīs ritošajiem hitiem tiks iekļauti trīs tieši šim notikumam rakstīti pirmatskaņojumi, kuru autori ir Andris Kontauts, Valts Pūce un Ārijs Šķepasts. Koncertā piedalās aktieru duets Pēteris Lapiņš un Karīna Tatarinova. Literārais konsultants – Andrejs Migla. Skaniskais ietērps – Mareta Beitika un Aldis Liepiņš.

Nav noslēpums, ka pirms J.Petera un G. Rača ēras latviešu estrādē dzejas zvaigzne numur viens bija A. Krūklis. Viņa liriskie mīlas teksti popularitāti iegūst jau ar 1956.gadā Raimonda Paula melodijai pierakstīto tekstu "Mēs tikāmies martā'. Vēlākie – "Mežrozīte", "Sens tik sens", "Papu saki mammai pats", 'Zilie lini" un daudzi jo daudzi citi ir formējuši ne vienas vien latviešu paaudzes muzikāli literāro pieredzi. Mūsu veltījums dzejniekam ir kā pateicība par uzdrīkstēšanos būt mīlas apsēstam un neizsmeļamu ticību Sievietei. 

Ieejas maksa koncertā Liepājā: 2 EUR (Biļetes pieejamas SIA “Biļešu paradīze” kasē un www.bilesuparadize.lv)

Ieejas maksa koncertā Rīgā: 5 EUR (studentiem, skolēniem, pensionāriem – 3 EUR).

Biļetes pieejamas pasākuma vietā stundu pirms koncerta!

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.maijā, 2018, 17:35
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv