Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicina uz tautas lietišķās mākslas studijas izstādi “Ziemas noskaņa”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Aicina uz tautas lietišķās māksla...

2018. gada 11. janvāris

No 2018. gada 13. janvāra līdz 10. februārim Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A, 1. un 2. stāva foajē ikviens aicināts apmeklēt tautas lietišķās mākslas studijas “Valdziņš” rokdarbu izstādi “Ziemas noskaņa”. Ieeja bez maksas.

Maģiskajam gadalaikam par godu tiks atklāta izstāde, kurā ziemas radītā noskaņa tiks pasniegta ar rokdarbu palīdzību. Izstādes pamatu veidos cimdi, kuri pārsvarā adīti divām krāsām, tomēr ļoti atšķirīgi, pateicoties dažādajiem ornamentiem un rakstiem. Studijas dalībnieces cenšas izpētīt un izmantot savos darbos latviešu zīmes: jumtiņu, krustiņu, saules zīmi, pērkonkrustu, auseklīti un mēnesi. Populārs adījumos redzams jumis un zalktis. Mazā dūrainītī var parādīt visu latviešu tautas pagātni un stiprumu. Izstādē aplūkojami būs arī visdažādākie tamborējumi, pašreiz ļoti aktuālie pērļojumi un adījumi, kuri radīti pēdējā pusgada laikā.

Tautas lietišķās mākslas studijas “Valdziņš” dalībnieces apgūst adīšanas tehnoloģijas un kompozīciju, kā arī krāsu mācību. Nodarbības notiek KTMC “Ritums” filiālē, Ieriķu ielā 43A. Turpini tradīciju - nāc un pievienojies arī Tu!

 

Informāciju sagatavoja:

Evija Spresle

RD IKSD Kultūras un tautas mākslas centra „Ritums” direktores vietniece radošajā darbā

e-pasts: evija.spresle@riga.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 22.marts, 2018, 11:39
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv