Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Vokālā grupa „Latvian Voices” piedāvā jaunu versiju dziesmai “Ziema” un aicina uz koncertiem

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Vokālā grupa „Latvian Voices” pie...

2017. gada 9. decembris

Jau pavisam drīz, 16.decembrī, Talsu evaņģēliski luteriskā baznīcā vokālā grupa “Latvian Voices” aizsāks daudzu gaidīto koncerttūri “Mazie, skumjie ziemas svētki”. „Visvairāk man patīk būt ziemā, kad zeme ir sniega baltumā” – tie ir mums visiem labi zināmie vārdi no „Prāta Vētras” populārās dziesmas. „Latvian Voices” piedāvā savu kaverversiju Lauras Jēkabsones aranžijā, mūzikai ieskanoties citās skaņās, ar sievišķīgu pieskārienu, jūtīgumu un sentimentu.

Reizē ar jauno dziesmas “Ziema” ierakstu vokālā grupa „Latvian Voices” aicina uz koncertiem “Mazie, skumjie ziemas svētki” baznīcās un koncertzālēs Talsos, Madonā, Torņakalnā, Ikšķilē, Liepājā. Burvīgas melodijas a cappella skanējumā ļaus klausītājiem sajust cilvēka balss daudzveidību,         spēku   un        arī        vieglumu. Latvijas pilsētās skanēs atpazīstamākas un Ziemassvētku laikam tuvākas melodijas, tostarp , „O come, come Emanuel”, „Kalado”, „Mazie, skumjie ziemas svētki”, „See amid the winter snow”, “Circenīša Ziemassvētki”, u.c.

Vokālā grupa “Latvian Voices” Adventa laikā ik gadu svin un atceras savu dzimšanas dienu. 2009. gadā jaunās dziedātājas tika uzaicinātas piedalīties Ziemassvētku koncertos Vācijā, Hamburgā, un šīs koncerttūres dēļ arī tika izveidota meiteņu vokālā grupa. Līdz pat 2016. gadam mākslinieces ik decembri pavadīja Vācijā, sniedzot koncertus kā mazākās un lielākās baznīcās, tā arī prestižās koncertzālēs Hamburgā, Bambergā un citviet. 2016. gadā “Latvian Voices” pirmo reizi Ziemassvētku gaidīšanas laiku pavadīja tepat mājās, uzstājoties ar koncertprogrammu “Mazie, skumjie ziemas svētki”. 

Koncerts, kas tika ieskaņots Rīgas Lutera baznīcā (tautā sauktu par Torņkalna baznīcu) 2016. gada 20. decembra vakarā, nu ir izdots albumā “Mazie, skumjie ziemas svētki” un iepazīstina ar grupas dalībnieču orģināldziesmām, kā arī ļauj atpazīt vairākas arhaiskas Ziemassvētku laika melodijas, kas nemanāmi saplūst ar tautas mūziku un ziemas saulgriežu tradīcijām. 

Šis ir trešais “Latvian Voices” Ziemassvētku albums. Pirmais - “Seventh Heaven” tika izdots 2010. gadā, savukārt otrais albums - “Zeit der Wunder” tapa kopā ar Vācijas a cappella vokālo grupu “Viva Voce” 2014.gadā izdevniecības Universal Music paspārnē. 

CD “Mazie, skumjie ziemas svētki” varēs iegādāties koncertu vietās, kā arī “Latvian Voices” interneta veikalā: https://www.lvmusic.lv/shop.

 

Koncerttūre “Mazie, skumjie ziemas svētki”: 

16.decembris plkst. 18.00  Talsu evaņģēliski luteriskā baznīca 

17.decembris plkst. 18.00  Madonas pilsētas kultūras nams 

21.decembris plkst. 19.00  Rīgas Lutera baznīca Torņakalnā 

23.decembris plkst.18.00  Ikšķiles Svētā Meinarda Ev. Luteriskā baznīca 

25.decembris plkst.18.00  Liepājas koncertzāle LIELAIS DZINTARS

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.maijā, 2018, 21:44
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv