Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Mazajā ģildē notiks Kristīnes Gailītes audzēkņu koncerts

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Mazajā ģildē notiks Kristīnes Gai...

2017. gada 12. novembris

Otrdien, 14. novembrī, plkst. 18.30 RKTMC “Mazā ģilde” Lielajā zālē notiks Kristīnes Gailītes audzēkņu koncerts, kurā uzstāsies Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vokālās nodaļas audzēkņi. Koncertu vadīs un ar komentāriem papildinās Latvijas Radio “Klasika” raidījumu vadītāja Signe Dzenīte.

Koncertmeistare un JVLMA lektore Ruta Kaprāne uzstāsies kopā ar jaunajiem un talantīgajiem studentiem – Kati Briānu Piebalgu, Mariju Griņevsku, Jekaterinu Šarapovu, Vladislavu Skrundu un ERASMUS programmas studentēm no ārvalstīm – Celina Hubmann no Austrijas un Marianne Nobre no Brazīlijas. Koncertā piedalīsies arī īpašie viesi – Vjačeslavs Aleksejevs, kurš vokālās dotības apgūst pie JVLMA docentes Zigrīdas Krīgeres, un Kristians Krievāns, kurš studē lektora Jāņa Apeiņa vadībā un pašlaik ERASMUS programmas ietvaros studē Tallinā.

Koncertā tiks atskaņotas L. van Bēthovena, P. Čaikovska, Š. Guno, G. F. Hendeļa, N. Rimska – Korsakova, V. A. Mocarta Dž. Verdi, K.M. fon Vēbera, A. Vivaldi, ārijas, kā arī G. T. Cottrau, E. Dārziņa, G. Doniceti, F. Lehāra un J. Vītola opusi.

Kristīnes Gailītes audzēkņu koncertu organizē RKTMC “Mazā ģilde” ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Ieejas maksa koncertā 2.00 EUR.

 

Informāciju sagatavoja:

Madara Brikmane

RKTMC “Mazā ģilde” projektu vadītāja

madara.brikmane@riga.lv

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.februārī, 2018, 11:26
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv