Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Koncerts “Satikšanās rudenī”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Kultūra Jaunumi Koncerts “Satikšanās rudenī”

2017. gada 13. oktobris

Piektdien, 13. oktobrī, plkst. 18.00 koncertzālē “Ave Sol” Citadeles ielā 7 notiks jaukto koru “Skaņupe”, “Fēnikss” un sieviešu vokālā ansambļa “mMokkat” (Norvēģija) koncerts “Satikšanās rudenī”. Ieeja koncertā bez maksas.

Koncerta dalībnieku VEF kultūras pils jauktā kora “Fēnikss” izpildījumā dzirdēsiet latviešu tautas dziesmu apdares un latviešu komponistu oriģinālmūziku. Kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Ēriks Kravalis. Koncertā uzstāsies arī Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” jauktais koris “Skaņupe”, kurš oktobra pirmajā svētdienā atzīmēja 70 darba gadu jubileju. Kora mākslinieciskais vadītājs ir Jānis Almanis-Palmbahs.

Koncerta īpašie viesi ir sieviešu vokālais ansamblis “mMokkat” no Norvēģijas. Tajā apvienojušās astoņas labākās dziedātājas no Norvēģijas koriem. Šogad kolektīvs svin 10 gadu jubileju un Latvijā ir viesojies jau iepriekš. Savstarpēja draudzība vieno ansambļa vadītāju Mariju Malmstenu un kora “Fēnikss” diriģentu Ēriku Kravali. Koncertā dzirdēsim arī visu tā dalībnieku kopdziesmu!

Visi laipni gaidīti!

 

Informāciju sagatavoja:

Evija Pučinska
RD IKSD Kultūras un tautas mākslas centra „Ritums” projektu vadītāja
Evija.Pucinska@riga.lv

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 20.februārī, 2018, 16:47
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv