Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Režisores Lailas Pakalniņas topošajai spēlfilmai “Ausma” Vestarda Šimkus komponēto mūziku ierakstījis Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ar pašu komponistu pie diriģenta pults – tas ir īpašs notikums gan Šimkus biogrāfijā, gan Latvijas kinovēsturē.

 

18. martā plkst. 19.00 Latvijas Nacionālas operas Jaunajā zālē būs skatāma horeogrāfes Olgas Žitluhinas un grupas „Dzelzs vilks” mūziķu leģendārā izrāde „Un atkal par to pašu...” jeb „Mīlestība”.

 

1. martā no plkst. 12.00 līdz  16.00 Kultūras un tautas mākslas centrā „Ritums”, Jaunielā 29a, norisināsies jau piektais līvu tradīciju pasākums - „Līvu diena”.

 
 

„... ir pienācis laiks džezam!”

2015. gada 26. februāris

Mirage Jazz Orchestra ar prieku paziņo par latviešu džeza leģendas Ivara Mazura 80 gadu jubilejas koncerta ieraksta izdošanu DVD formātā un aicina interesentus uz diska prezentācijas koncertu 3. martā plkst. 19.00 Rīga TV24 studijā. Ieeja bez maksas.

 

Ar Latvijas Republikas Eiropas Savienības padomes prezidentūras atbalstu Pskovas vēstures, arhitektūras un mākslas muzejā no 4. marta līdz 6. maijam notiks izstāde „Kofermājiņu ceļojums” , bet Pečoru vēstures muzejā no 6. marta līdz 6. maijam - izstāde „Gaismas deja”. Abās Pleskavas apgabala pilsētās apmeklētāji varēs iepazīties ar unikālo  Latvijas Leļļu Mākslas muzeja ekspozīciju.

 

Svētdien, 8. martā, plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē notiks Jaunās mūzikas festivāla “Arēna 2015” īpašais pavasara koncerts “Sieviešu diena”, kurā uzstāsies izraēliešu pianiste Irēna Frīdlande (Irena Friedland) un kurā skanēs tikai komponistu – sieviešu radīta mūzika.

 

5. martā plkst. 17.00 Rīgas Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Starptautisko mūzikas centru „Jaunie talanti” aicina uz jauno mūziķu koncertu „Pavasara ritmi un melodijas”.

 

Piektdien, 27. februārī, plkst. 19.00 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas ielā 36)  koncertā „Kamermūzikas šedevri” uzstāsies jaunie Latvijas kamermūziķi. Koncertprogrammā pasaules kamermūzikas šedevri, kā arī jauno latviešu komponistu mūzika.

 

Piektdien, 27. februārī, plkst. 17.00 Rīgas Porcelāna muzejā cikla „Mākslinieks runā” ietvaros aicinām uz tikšanos ar mākslinieci Elīnu Titāni. Ieeja bez maksas.

 

Piektdien, 27. februārī, plkst. 19.00 Lielajā ģildē notiks koncerts „Bēthovens, Brāmss un Bartoks”. Koncertā, apvienojot solista un diriģenta lomas, ar kamerorķestri Sinfonietta Rīga atkal tiksies harizmātiskais vācu vijolnieks Koļa Blahers. Vakara muzikālais piedāvājums būs īsts saldēdiens mūzikas mīļotājiem: skanēs Ludviga van Bēthovena, Johanesa Brāmsa un Bēlas Bartoka kompozīcijas.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 27.februārī, 2015, 08:58
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv