Afiša (25. nov - 1. dec)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Sākot no 11. oktobra, Latvijas lielākās koncertzāles pieskandina Ulda Marhileviča ilgi lolotais „bērns”, autorkoncerts „Tava sirds ir Tavas mājas”. 29. novembrī plkst. 18.00 Ulda Marhileviča mūzika autorkoncertā „Tava sirds ir Tavas mājas” skanēs arī galvaspilsētā, koncertzālē  „Rīga”.

 

No 28. novembra līdz 1. martam muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” būs apskatāma Tamāras Čudnovskas jūgendstila un Art Deco leļļu kolekcijas izstāde “Ziemas rozes”. Ikkatru iepriecinās un iedvesmos 20. gs. pirmās puses dāmu un buduāra lelles, kā arī mākslinieces autordarbi.

 

Četrās adventa svētdienās, kas veltītas mieram un pārdomām, Rīgas baznīcās notiks septiņi gaiši dziesminieku koncerti jeb „Adventa mūzikas svētki Rīgā”. Gaismas uzvaru pār tumsu savās dziesmās vēstīs Ieva Akuratere un Leons Sējāns, Kārlis Kazāks, Silvija Silava un Sniedze Prauliņa, Vilnis Punka, Haralds Sīmanis, Arnis, Laima, Jānis Miltiņi un Ieva Sutugova.

 

Nākamnedēļ Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas /JVLMA/ Pūtēju orķestris ar somu viesdiriģentu Ēro Lehtimeki /Eero Lehtimäki/ pie diriģenta pults aicina klausītājus uz diviem koncertiem, kuros izskanēs virkne Latvijā nedzirdētu skaņdarbu.

 

VEF Kultūras pils gan mazus, gan lielus aicina uz „Ziemassvētku eglītēm!”, kas plānotas 20. decembrī plkst. 11.00 un 14.00, lai piedalītos muzikālā uzvedumā „Punktiņa un Strīpiņa Ziemassvētku Ceļojums”. Pēc uzveduma bērni varēs iet rotaļās ar Ziemassvētku vecīti un viņa palīgiem.

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem, Kalnciema kvartāls arī decembrī aicina uz iecienītajiem zemnieku un amatnieku tirdziņiem, kas atšķirībā no citiem gada mēnešiem, tiks rīkoti katru sestdienu un svētdienu visa decembra garumā. Kalnciema kvartāls saviem viesiem ir sarūpējis arī īpašu svētku noskaņas pasākumu programmu, aicinot gan lielus, gan mazus piedalīties radošajās darbnīcās, koncertos un pat zinātnes eksperimentos.

 

22. novembrī Baha festivāla prezidente, klavesīniste Aina Kalnciema aicina uz īpašu koncertu, kurā māksliniece muzicēs kopā ar Latvijā dzimušo, talantīgo čellistu Ramonu Jaffi (Ramon Jaffé). Koncerts notiks 22. novembrī plkst. 18.00 Siguldas koncertzālē „Baltais flīģelis”.

 

No 23. līdz 30. novembrim Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” un Augusta Dombrovska mūzikas skolā norisināsies Augusta Dombrovska 8. starptautiskais konkurss jaunajiem vijolniekiem, altistiem un čellistiem.

 

VSIA „Latvijas Koncerti”, sākoties gada vistumšākajam laikam, aicina uz garīgās meditācijas skaņražu koncertu „Bahs, Perts un Kančeli” 27. novembrī Rīgas Domā.  Blakus Johana Sebastiana Baha motetēm un korāļiem skanēs arī Arvo Perta, Gijas Kančeli, Valentīna Silvestrova mūzika Latvijas Radio kora, Sinfonietta Rīga, ērģelnieces Ilzes Reines un diriģenta Kaspara Putniņa sniegumā.

 

12. decembrī plkst. 19.00 Rīgā, Lielajā Ģildē, notiks krāšņs starptautisks mūzikas projekts, kurā izcilu Eiropas un Amerikas komponistu skaņdarbus izpildīs starptautiski atzīti mākslinieki no Lietuvas, Azerbaidžānas un ASV.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.novembrī, 2014, 18:40
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv