Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Nākamnedēļ, laikā no 28. oktobra līdz 1. novembrim, Rīgā notiks Jāzepa Vītola 5. starptautiskais kordiriģentu konkurss, ko organizē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija. Diriģējot labākos Latvijas korus, konkursā talantu un spējas demonstrēs 21 jaunais kordiriģents no 11 valstīm.

 

29. oktobrī plkst. 19.00 Lielajā Ģildē uzstāsies viens no pazīstamākajiem mūsdienu franču baritoniem Lorāna Nauri. Viņš izpildīs skaistākos franču komponistu Žorža Bizē, Gabriēla Forē, Kloda Debisī un Anrī Diparka vokālos skaņdarbus. Kopā ar  Lorānu Nauri koncertā uzstāsies atzītā krievu dziedātāja, vairāku starptautisku vokālo konkursu laureāte Natālija Arhipova (soprāns) un izcilā krievu izcelsmes franču pianiste Jeļena Filonova.

 

29. oktobrī  Baltijas valstu koncerttūres ietvaros klubā „Depo”, prezentējot savu debijas albumu „Starp mūsu iepriekšējām un nākamajām dzīvēm” (Between Our Past and Future Lives), muzicēs Rīgas sadraudzības pilsētas Pori doom rokgrupa „Abbot”.

 

Vakar ar Jaunā Rīgas Teātra izrādi „Oņegins. Komentāri” un svinīgu balvu pasniegšanas ceremoniju noslēdzās Baltijas Teātra festivāls, kas no 10. līdz 19. oktobrim norisinājās Rīgā un kurā piedalījās teātri no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 

No 23. oktobra Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā, Alberta ielā 12–9, būs skatāma Imanta Prēdeļa fotogrāfiju izstāde „Četru vēju dominante. Rīgas vējrāži 2014”. Izstāde būs atvērta līdz 2015. gada 31. janvārim.

 

Eiropas kultūras galvaspilsētas gadā, piedzīvojot pozitīvu force majeure, šogad gaismas festivāls Staro Rīga 2014 pirmoreiz piedāvās plašu ārvalstu mākslinieku darbu skati un vērienīgā līdzdalības akcijā aicinās ikvienu rīdzinieku iesaistīties pilsētas izgaismošanā. Gaismas festivāls Staro Rīga 2014 norisināsies piecu vakaru garumā – no 14. līdz 18. novembrim ik vakaru no plkst.18.00 līdz 23.00.

 

No 24. līdz 26. oktobrim Rīgas Grāmatu svētkos Kongresu namā darbosies Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) grāmatu maiņas punkts.

 

WOMEX (World-music expo) tiek uzskatīts par nozīmīgāko starptautisko forumu, kurā tiekas tradicionālās, folkmūzikas un pasaules mūzikas jomās strādājošie – no māksliniekiem līdz producentiem, no festivālu organizētājiem līdz ierakstu kompānijām. Šogad WOMEX notiks Spānijā, Santjago di Kompostela no 22. līdz 26. oktobrim, un tajā jau devīto reizi būs pārstāvēta arī Latvija.

 

Trešdien, 22. oktobrī, plkst. 19.00 Kultūras un atpūtas centra „Imanta” Lielajā zālē notiks 11. starptautiskā bardu un folka festivāla „Bardu rudens 2014” noslēguma koncerts. Ar Latvijas dziesminiekiem sadziedāsies mūziķi no Igaunijas, Baltkrievijas un Lietuvas.

 

Trešdien, 22. oktobrī, plkst. 18.30 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē notiks Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” teātra „Zīļuks” izrāde „Sprīdītis” pēc Annas Brigaderes pasaku lugas motīviem. Ieeja bez maksas.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli

  

   

 

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 21.oktobrī, 2014, 16:40
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv