Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikties sabiedriskos ēdinātājus, konditorejas izstrādājumu un saldējuma tirgotājus tirdzniecībai „Rīgas svētki 2015” pasākumos 11. novembra krastmalā 15. un 16. augustā.

 

Augusts tradicionāli ir vasaras mūzikas festivālu un koncertu spilgtākais laiks, kad arī klutūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” Stacijas laukumā klausītājiem piedāvā daudzveidīgu koncertu programmu. Turpinot spilgto šīs sezonas koncertu sēriju, arī augustā „Origo Summer Stage” izskanēs kvalitatīvi pašmāju un ārzemju mūziķu priekšnesumi, kurus ikviens varēs baudīt bez maksas.

 

HOLI krāsu festivālā 2015. gada 1. augustā, sestdien, Rīgā, Lucavsalā no plkst. 14.00 līdz 02.00 būs iespēja piedzīvot pašmāju un ārzemju mūziķu šovus. Programmu veido arī daudzveidīgas atpūtas, radošās un mākslas aktivitātes.

 

Piektdien, 31. jūlijā, plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā, Skārņu ielā 19, aicinām uz koru koncertu „Skan balsiņis”, kurā muzicēs sieviešu koris „Līga” un viesi no Slovākijas - jauktais koris „Lipka”. Ieeja koncertā - bez maksas.

 

Piektdien, 31. jūlijā, no plkst. 16.00 līdz 19.00 kultūras aktivitāšu centrā „Origo Summer Stage” ar spilgtu trīs stundu garu priekšnesumu uzstāsies vadošo Latvijas džeza mākslinieku „Mirage Jazz Orchestra” īpašais sastāvs „Mirage Octet”, kas noslēgs daudzveidīgo „Origo Summer Stage” jūlija programmu.

 

Introvertās mākslas festivāla AD LUCEM noslēguma koncerts „Baltu un persiešu etno mūzika” izskanēs 29. jūlijā Siguldā, koncertzālē „Baltais flīģelis”. Tajā piedalīsies dažādu valstu mākslinieki, kurus vieno mīlestība uz harmoniju, dvēseles gaismu un ideju, kas vienotā izjūtā spēj savienot dažādu tautu un reliģisko piederību cilvēkus.

 

No 14. līdz 16. augustam Rīgas dome aicina rīdziniekus un pilsētas viesus apmeklēt Rīgas svētku plašās programmas pasākumus. Šogad svētki notiek Rīgas ostas 815. jubilejas zīmē.

 

Sestdien, 25. jūlijā plkst. 19.00 koncertzālē „Ave Sol” (Citadeles iela 7, Rīga) aicinām uz Rīgas pareizticīgo kamerkora „Blagovest” un Strasbūras Filharmonijas orķestra kora sadraudzības koncertu. Savukārt, 28. jūlijā plkst. 18.00 koncerts notiks Rīgas Sv. Pētera baznīcā (Skārņu iela 19, Rīga).

 

Pašā vasaras mūzikas festivālu karstākajā laikā arī kultūras aktivitāšu centrs „Origo Summer Stage” darba dienu vakaros turpina piedāvāt kvalitatīvu bezmaksas koncertu programmu Rīgas centrā. Ceturtdien, 23. jūlijā no plkst. 17.00 – 19.00 džeza mūzikas vēsmas no festivāla „Saulkrasti Jazz” Stacijas laukumā ienesīs grupa „Miami Beach Jazz Quartet” no ASV un pašmāju apvienība „Very Cool People”, savukārt 24. jūlijā no plkst. 16.00 – 19.00 krāšņu muzikālo baudījumu piedāvās koncertprogramma „Blūza svētki Origo”.

 

Ar skaļām klausītāju ovācijām un krāšņu svētku salūtu 18. jūlijā Ikšķilē aizvadīts pirmais Operetes festivāls, kas kopumā pulcēja vairāk nekā 3000 apmeklētāju.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 30.jūlijā, 2015, 18:22
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv