Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Svētdien, 27. aprīlī, plkst. 19.00 Dejas diena 2014 pasākumu programmas ietvaros būs skatāma kompānijas “Dejas anatomija” un dramaturģes Intas Balodes pērnā gadā tapusī izrāde - lekcija “Dunkani - dīvaiņi vai pravieši?”. Izrāde ir pētījums par Amerikāņu izcelsmes mākslinieku, dejas reformatoru Aisedoras un Raimonda Dunaknu personībām, mākslas un dejas filozofijas procesiem 20. gadsimta sākumā.

 

„Baltie zvirbuļi” neskaita laiku, viņi skaita to, cik ir devuši citiem, un to, kas paliks pēc viņiem, tā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta gada balvas kultūrā „Baltais zvirbulis” pasniegšanas ceremonijā 10. aprīlī par balvas saņēmējiem teica Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane.

 

4. maijā plkst. 19.00 Lielajā ģildē notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts koncertsezonas noslēguma koncerts „Divas Latvijas – urbānā un pastorālā”. Koncertā piedalīsies Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga”, Valsts akadēmiskais koris „Latvija”, diriģents Mārtiņš Ozoliņš un solisti Sonora Vaice un Armands Siliņš.

 

28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 11.00 Rīgas domes sēžu zālē notiks Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības rīkots seminārs, lai informētu par uzsākto projektu „Rīgas Jūgendstila centra kultūras mantojuma digitalizācija un virtuālā muzeja izstrāde”. Projekts tiek īstenots no 2013. gada decembra līdz 2016. gada aprīlim ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta atbalstu.

 

VSIA „Latvijas Koncerti” izsludina atklātu konkursu uz Radio Bigbenda saksofonu, sitaminstrumentu, trombonu un trompešu grupu koncertmeistara vietām. Pretendenti konkursam var pieteikties līdz 28. aprīlim. Konkurss notiks 30. aprīlī Latvijas Radio 1. studijā.

 

Atzīmējot 10. gadadienu kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014" 1. maijā visas dienas garumā notiks daudzveidīga kultūras un izklaides programma visai ģimenei  "Daudz laimES!".

 

25.aprīlī plkst.15.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) aicina uz pasākumu „Diena bibliotēkā – tev, man, mums”. Šajā dienā tiks prezentēts jauns pakalpojums un jauna grāmata.

 

Tikšanās ar aktrisi Irinu Tomsoni

2014. gada 22. aprīlis

25. aprīlī plkst. 14.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka "Vidzeme" (Brīvības gatvē 206) aicina uz tikšanos ar aktrisi Irinu Tomsoni.

 

„Latvijas Koncerti” aicina klausītājus uz Rīgas festivāla ieskaņas koncertu 26. aprīlī Rīgas Domā, kur skanēs Zigmara Liepiņa „Transcendentālās oratorijas” pasaules pirmatskaņojums, kas ir Eiropas kultūras galvaspilsētas „Rīga 2014” programmas jaundarbs. Oratorijas atskaņojumā piedalīsies soprāns Inga Šļubovska, tenors Aleksandrs Antoņenko, Valsts Akadēmiskais koris „Latvija” un Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, pie diriģenta pults stāsies Lielās mūzikas balvas 2013 laureāts Jānis Liepiņš.

 

Neilgi pirms Lieldienām grāmatu un kultūrpreču veikalā “NicePlace Mansards”, K.Barona ielā 21A, tika atklāja fotogrāfa un video mākslinieka Pētera Brīniņa pirmā foto personālizstāde “Lūgšana”. Kā pats autors teic, izstāde ir veltīta tuvajiem un plašajam pasaules skatumam. Tā skatāma līdz 8. maijam. Ieeja nez maksas.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
       
 
Pēdējo reizi atjaunota 24.aprīlī, 2014, 14:29
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv