Afiša (30. mar - 5. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

5. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 16,00 sagaidīt pavasara saulgriežus visus mīļi aicina Jūrmalas brīvdabas muzejs (Tīklu ielā 1a, Jūrmalā). Kopā varēsim šūpoties, mīklas minēt, olas ripināt un par zaķēniem pārvērsties!  

 

Lieldienās Rīgas iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt koncertus, sarīkojumus ģimenēm ar bērniem, Lieldienu tradicionālos pasākumus ar šūpošanos, folkloru kopu un dejotāju piedalīšanos. Pasākumi notiks dievnamos, kultūras centros, muzejos, parkos un laukumos Rīgas centrā un apkaimēs.

 

Ineses Galantes talantu konkursā ir noskaidroti finālisti. Pēc spraiga un interesanta reģionālo pusfinālu noklausīšanās posma žūrija ir izvērtējusi labākos no labākajiem, kuri tālāk turpinās konkursu finālā 19. aprīlī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

 

"Latvijas Koncertu” organizētais Rīgas festivāls no 30. maija līdz 20. jūnijam notiks Rīgā un Jūrmalā, piedāvājot klausītājiem dažādu noskaņu mozaīkas.

 

Svētdien, 29. martā, plkst. 15.00 koncertzālē „Aves Sol” aicinām uz tradicionālo Rīgas pareizticīgo kamerkora „Blagovest” koncertu „Lielā Gavēņa laika dziedājumi”.

 

VSIA “Latvijas Koncerti”, Sinfonietta Rīga, Latvijas Radio koris un diriģents Sigvards Kļava 3. aprīlī, Lielajā Piektdienā, aicina uz koncertu “Arvo Perts un Ēriks Ešenvalds. Pasijas” Rīgas Domā. Arvo Perta “Jāņa pasija”, Ērika Ešenvalda “Lūkas pasija”, kā arī Pētera Vaska skaņdarbs The Fruit of Silence (“Klusuma auglis”) vedīs klausītājus pa ticības, cerības un mīlestības ceļu pretī Lieldienu rītam.

 

Sestdien, 9. maijā, plkst.16.00 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas ielā 36, Rīgā) programmā Operetes pavasaris klausītājus priecēs TrīsLatvijas tenori, Artis Gāga un Marlēna Keine, kas ar operetes koncertprogrammu 2014. gada nogalē jau iemantoja ārkārtīgi plašu skatītāju interesi un sajūsmu.

 

No 27. līdz 29. martam visā Latvijā norisināsies pasākums „Satiec savu meistaru! 2015”. Kultūras un tautas mākslas centrs „Ritums” piedāvā plašu kultūras aktivitāšu programmu.

 

Rīgas kultūras un atpūtas centrā „Imanta” tiks realizēts projekts „Prieks iepazīties!”, kura ietvaros dāmas un kungi labākajos gados aicināti iesaistīties īpaši senioriem piemērotās deju nodarbībās. Dalība ir bez maksas, nodarbības sākas 2. aprīlī, un īpaša pieteikšanās nav nepieciešama.

 

Pavasara festivāla WINDSTREAM ietvaros 25. martā Rīgas Domā notiks koncerts „Aizvestajiem”, kurā Profesionālo pūtēju orķestri „Rīga” un kamerkori „Ave Sol” diriģēs Guntis Kuzma. Savukārt Andra Veismaņa vadībā 3. aprīlī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā skanēs Lielās Piektdienas koncerts. Ar Rīgas domes atbalstu ieeja abos koncertos ir ar bezmaksas ielūgumiem.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 30.marts, 2015, 12:17
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv