Afiša (22. sept - 28. sept)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Sestdien, 27. septembrī, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies “Itāļu tirgus”, kas jau ceturto gadu ir kārdinoša alternatīva Miķeļdienas svinībām. Itāļu tirgus ir kļuvis par Kalnciema kvartāla tradīciju, kas ik gadus apvieno un piesaista arvien vairāk Itālijas kultūras baudītājus.

 

Turpinot un saglabājot gadu gaitā iedibināto tradīciju, kā arī gatavojoties nākamā gada jubilejas svinībām, šoruden ar septiņiem žanru un programmas daudzveidības ziņā bagātiem koncertiem izskanēs mūzikas un mākslas festivāls „Bildes 2014”. Koncerti būs klausāmi Rīgas Kongresu nama Jaunajā un Lielajā zālē no šī gada 21. oktobra līdz 1. novembrim, informē „Bilžu birojs”.

 

Šajā nedēļas nogalē, 20.un 21. septembrī Latvija un Rīga būs ikgadējā Briseles tautas mūzikas festivāla „Folklorissimo” goda viesis.

 

Šī gada februārī pirmizrādi piedzīvojusī Niko Dostāla operete „Klīvija” jauno sezonu uzsāks Ventspilī. Trešdien, 24. septembrī, plkst. 19.00 sadarbībā ar Ventspils domi operetes „Klīvija” iestudējums viesosies Ventspilī teātra namā „Jūras vārti” (Karlīnes ielā 40).

 

No 22. līdz 24. septembrim Latvijas Mūzikas akadēmijā jau astoto reizi norisināsies „Baltijas trompešu dienas”. To ietvaros notiks intensīvs darbs starptautiskās meistarklasēs, kas rezumēsies krāšņā noslēguma koncertā 24. septembrī plkst. 18.00 Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē.

 

Dokumentālistam Ivaram Seleckim – 80

2014. gada 18. septembris

Lai izrādītu meistaram godu, atgādinātu sabiedrībai viņa izcilo devumu Latvijas kultūrā un valsts audiovizuālās vēstures veidošanā, Latvijas Kinematogrāfistu savienība 22. septembrī plkst.18.30 kinoteātra Splendid Palace mazajā zālē rīko jubilejas sarīkojumu.

 

Ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Latvijas Kultūras ministrijas un Rīgas domes atbalstu no 10. līdz 20. oktobrim Latvijā norisināsies Baltijas Teātra festivāls 2014, kas katru gadu notiek kādā no Baltijas valstīm.

 

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma” sadarbībā ar Augusta Dombrovska mūzikas skolu līdz 15. oktobrim izsludinājusi pieteikšanos Augusta Dombrovska 8. starptautiskajam konkursam jaunajiem vijolniekiem, altistiem un čellistiem. Konkurss norisināsies no 2014. gada 23. līdz 30. novembrim.

 

Svētdien, 21. septembrī, Rīgas Mākslas telpā (Kungu iela 3) plkst. 12.00 ikviens interesents aicināts uz Vēlajām brokastīm izstādē „Lieliskā performance”, kur būs iespēja uzdot jautājumus un diskutēt par izstādes mākslas darbiem, baudot svētdienas kafiju. Izstādē „Lieliskā performance” ir eksponētas videoinstalācijas un performances no Jūlijas Stošekas kolekcijas, kas apkopo darbus no 1996. gada līdz mūsdienām. 

 

Apgāds “Jumava” un Latvijas Mākslas akadēmija sadarbībā ar Kalnciema kvartālu ielūdz Jūs uz mākslas albuma “Aleksejs Naumovs — iespaidu kolekcija” atvēršanas svētkiem 2014. gada 26. septembrī, plkst. 18.00, Rīgā, Kalnciema kvartālā.   

 

Teksta izmērs: A A A

AktuāliJaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.septembrī, 2014, 16:28
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv