Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Svētdien, 28. decembrī, plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks I Kokļu mūzikas ziemas festivāla “Kokļu skaņas ziemas mirdzumā” noslēguma koncerts.

 

No 22. decembra līdz nākamā gada 20. februārim Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) būs skatāma Ināras un Ulda Liepu Leļļu Mākslas muzeja ceļojošā izstāde „Kofermājiņu ceļojums”.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu. Tā rezultātā tiks atbalstīta Rīgai nozīmīgu kultūras projektu īstenošana vizuālajā, mūzikas, dejas, audiovizuālajā un teātra mākslā, kā arī grāmatniecībā, muzeju darbībā, pilsētas kultūrvides un starpdisciplinārā jomā.

 

Ceturtās Adventes svētdienā, 21. decembrī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas pasākumiem. Plkst. 12.00; 13.00; 14.00; 15.00; 16.00 lieli un mazi apmeklētāji aicināti uz ekskursiju „Rīgas Lielais Kristaps un citi Rīgas brīnumi”.

 

Festivālā „Eiropas Ziemassvētki” 23. decembrī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā pl. 19.00 notiks koncerts „Ziemassvētku gaisma”. Koncertā dziedātāja Jolanta Strikaite, saksofonists Artis Sīmanis un ērģelniece Kristīne Adamaite atskaņos latviešu komponistu mūziku. Klasiķus pārstāvēs Alfrēds Kalniņš un Jānis Mediņš, skanēs arī mūsu laikabiedru darbi – Jura Karlsona, Romulada Jermaka, Riharda Dubras skaņdarbi. Dzirdēsim divus pasaules pirmatskaņojumus – Andreja Selicka “Apslēptā atzīšanās” un Kārļa Lāča trio Rorate coeli.

 

Bluķa vakars Vecrīgā!

2014. gada 18. decembris

Ziemas Saulgrieži ir tas īpašais laiks, kad vistumšākajā gada brīdī atgriežas gaisma – Saule. Tā kliedē tumsu un ar katru nākamo dienu ceļas Pasaules kalnā augšup. Svētkus, kurus mēs saucam par Bluķa vakaru, atzīmējušas un svētījušas tautas visā pasaulē.

 

Rīgas dome aicina iedzīvotājus apmeklēt daudzos Ziemassvētku ieskaņas pasākumus pašvaldības kultūras centros un dievnamos, svinēt latviskos Ziemassvētkus Vecrīgā un rast prieku, tiekoties ar Ziemassvētku vecīti.

 

Svētdien, 21. decembrī, plkst. 16.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā aicinām uz koncertu „Pasaules skaistākās Ziemassvētku dziesmas”. Tajā piedalīsies Evita Zālīte (soprāns) un Kaspars Zemītis (ģitāra).

 

Sestdienā pirms Ziemassvētkiem, 20.decembrī, Rīgas Domā tiks uzburta pasakaina pirmssvētku skaņu pasaule. Koncertā „Ziemassvētku prelūdija” ar klasiskās mūzikas skaņdarbiem uzstāsies Inese Galante kopā ar slaveno stīgu kvartetu Prometheus Quartett un tādiem spilgtiem Latvijas māksliniekiem, kā Sergejs Jēgers, Aivars Kalējs un citi.

 

Svētdien, 21. decembrī, plkst. 13.30 Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” aicinām uz Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skolas noslēguma nodarbību „Ziemeļblāzmas egle”.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 19.decembrī, 2014, 17:20
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv