Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

31. jūlijā plkst. 22.00 un plkst. 24.00 Rīga  Eiropas  kultūras galvaspilsēta 2014 brīvdabas izrādēs  “Dāmu paradīze” stāstīs par modes jaunumiem laika posmā no 1920. līdz 1940. gadam. Šī jau būs trešā no desmit izrāžu cikla, kas veltīts Eiropas modes vēsturei. Ieeja ir bez maksas.

 

Šodien, 29. jūlijā, plkst. 20.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā programmā „Ziemeļitālijas apgarotie. Daniēle Rokato un kontrabasi” klausītājiem būs unikāla iespēja dzirdēt vienu no pasaules izcilākajiem kontrabasa spēles virtuoziem Daniēli Rokato (Daniele Roccato) kopā ar kontrabasu oktetu „Ludus Gravis”.

 

No 15. līdz 17. augustam Rīga savu 813. dzimšanas dienu svinēs atšķirīgāk, nekā ir pierasts – tā negaidīs dāvanas, bet pati apdāvinās viesus. Ap 100 svētkiem veltītos pasākumos trīs dienās vairāk nekā 5550 norišu dalībnieki gan pilsētas centrā, gan apkaimēs radīs emociju tiltusstarp svētku dalībniekiem un apmeklētājiem, mākslu, mūziku, teātri un kustību prieku visdažādākajās izpausmēs.

 

Laikā no 1. – 8. augustam dažādās Latvijas pilsētās būs iespējams redzēt un dzirdēt unikālu koncertuzvedumu, kurā satikušies mūziķi no vairākiem kontinentiem ar dažādu etnisko izcelsmi un muzikālo pieredzi (Latvija/ Polija/ Īrija/ Somija/ ASV).

 

Siguldā, koncertzālē „Baltais  Flīģelis” līedz 31. jūlijam vēl ir aplūkojama fotogrāfes, tautas fotostudijas „Vidze” vadītājas Gunas Oškalnas – Vējiņas izstāde „Dejo Vija Vētra”. Apmeklējums ir bez maksas.

 

No 1. līdz 3. augustam Rīgā, Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta, notiks vērienīgs un unikāls festivāls “Telavivas pludmale Rīgā” armūziku, deju, sporta aktivitātēm, modi, tūrisma un biznesa elementiem, kā arī kulināriju. Ieeja bez maksas.

 

Rīgas svētku laikā, 16. augustā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls „Nissan Norde Cartoon rallijs”. Braucamrīku festivālu veidos vairākas daļas, proti, atklāšana, komandas prezentācija, veiklības brauciens – sacensības, dažādi konkursi, svinīgā uzvarētāju apbalvošana un parāde laukumā pie Kongresu nama.

 

Sākot no 23. jūlija, katru trešdienu no plkst. 18.00 līdz 23.00 Spīķeru kvartālā, restorānā Dārzs, visi aizrautīgie un azartiskie spēļu mīļotāji tiek aicināti likt galdā savas spēlmaņa prasmes, neatkarīgi no tā, vai tas būtu šahs, domino, cirks, scrabble vai aizraujoša jautājumu viktorīna.

 

Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājā līdz 20. augustam skatāma tekstilmākslinieces Ivetas Vecenānes izstāde „Laiskums”. Tajā flora iedvesmojusi mākslas darbu radīšanu un tos papildina, raisot brīvdienu noskaņu.   

 

Līdz 31. jūlijam Rīgas Kultūras un atpūtas centrā „Imanta”aplūkojamas izstādes – „Rīgas laiks Imantā”, „Pārdaugavas 24 sejas” un stikla mākslas darbu izstāde.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli


Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 29.jūlijā, 2014, 16:39
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv