Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

No 15. līdz 17. augustam Rīga savu 813. dzimšanas dienu svinēs atšķirīgāk, nekā ir pierasts – tā negaidīs dāvanas, bet pati apdāvinās viesus. Ap 100 svētkiem veltītos pasākumos trīs dienās vairāk nekā 5500 norišu dalībnieki gan pilsētas centrā, gan apkaimēs radīs emociju tiltusstarp svētku dalībniekiem un apmeklētājiem, mākslu, mūziku, teātri un kustību prieku visdažādākajās izpausmēs.

 

No 1. līdz 3. augustam Rīgā, Ķīpsalas pludmalē pie Vanšu tilta, notiks vērienīgs un unikāls festivāls “Telavivas pludmale Rīgā” armūziku, deju, sporta aktivitātēm, modi, tūrisma un biznesa elementiem, kā arī kulināriju. Ieeja bez maksas.

 

Rīgas svētku laikā, 16. augustā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama norisināsies pašdarināto braucamrīku festivāls „Nissan Norde Cartoon rallijs”. Braucamrīku festivālu veidos vairākas daļas, proti, atklāšana, komandas prezentācija, veiklības brauciens – sacensības, dažādi konkursi, svinīgā uzvarētāju apbalvošana un parāde laukumā pie Kongresu nama.

 

Sākot no 23. jūlija, katru trešdienu no plkst. 18.00 līdz 23.00 Spīķeru kvartālā, restorānā Dārzs, visi aizrautīgie un azartiskie spēļu mīļotāji tiek aicināti likt galdā savas spēlmaņa prasmes, neatkarīgi no tā, vai tas būtu šahs, domino, cirks, scrabble vai aizraujoša jautājumu viktorīna.

 

Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājā līdz 20. augustam skatāma tekstilmākslinieces Ivetas Vecenānes izstāde „Laiskums”. Tajā flora iedvesmojusi mākslas darbu radīšanu un tos papildina, raisot brīvdienu noskaņu.   

 

Līdz 31. jūlijam Rīgas Kultūras un atpūtas centrā „Imanta”aplūkojamas izstādes – „Rīgas laiks Imantā”, „Pārdaugavas 24 sejas” un stikla mākslas darbu izstāde.

 

Šo sestdien, 26. jūlijā no plkst. 21.30 līdz pat nakamās dienas rītam Esplanādē notiks nakts koncerts "Saullēkts pilsētā", aicinot ikvienu dažādu tautu tradicionālās mūzikas un improvizāciju noskaņās sagaidīt saullēktu pašā Rīgas sirdī. Koncerts atklās 13. starptautisko Introvertās mākslas festivālu „Ad Lucem”, kura programmā šogad ir gan unikāli koncerti pilsētas vidē un Rīgas koncertzālēs, gan radošās darbnīcas kultūras pilī „Ziemeļblāzma”.

 

Introvertās mākslas festivāls "Ad Lucem" 30. jūlijā plkst. 20.00 aicina uz programmu „Austrumu horizonts” Latvijas Nacionālās bibliotēkas Imanta Ziedoņa zālē, piedzīvojot Austrumu un Rietumu kultūru sastapšanos unikālā un pasaulē augstu novērtētā starpkultūru mūzikas ansambļa „Sarband” sniegumā. Notikumu papildinās dzejnieka Ulda Bērziņa lasījumi no Korāna latviešu valodā, sūfiju dzejas un paša radīti dzejoļi.

 

Starptautiskā World Jazz Festival laikā 30. un 31. jūlijā no plkst. 15.00 līdz 18.00 Doma laukumā notiks bezmaksas brīvdabas koncerti, kuros uzstāsies džeza mūzikas pārstāvji no Latvijas, Igaunijas, Krievijas un Amerikas.

 

Ar koncertiem 25. jūlijā Rīgas Domā un 27. jūlijā Jūrmalā, Dubultu ev. lut. baznīcā turpinās Rīgas – Eiropas kultūras galvaspilsētas 2014 notikums – koncertu cikls Ērģeļmūzika BACH zīmē, kas vēl līdz pat septembra beigām aicina ceļojumā laikā un telpā ar instrumentu karalieni - ērģelēm un okeānu pasaules mūzikā J. S. Bahu.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli


 

  

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 25.jūlijā, 2014, 13:28
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv