Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Tikšanās ar aktieri Jakovu Rafalsonu

2014. gada 22. decembris

Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka "Kurzeme" (Jūrmalas gatvē 78d, tālr. 67419629) 23. decembrī plkst. 16.00 aicina uz tikšanos ar Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieri Jakovu Rafalsonu.

 

Ziemassvētkos rīdzinieki un pilsētas viesi laipni gaidīti Rīgas Ziemassvētku koncertā Ķīpsalas hallē un svētku koncertos galvaspilsētas kultūras centros un dievnamos, kā arī aicināti apmeklēt vides objektu festivālu „Ziemassvētku egļu ceļš”.

 

Tuvojas Ziemassvētku džeza koncerts

2014. gada 22. decembris

Džeza mūzikas koncerts „RIGA JAZZZiemassvētkos” notiks 26. decembrī plkst. 20.00 Lielajā ģildē. Solisti Annija Putniņa, Rūta Dūduma, Juris Vizbulis un Roberts Memmēns kopā ar Profesionālā pūtēju orķestra „Rīga” bigbendu diriģenta Raita Ašmaņa vadībā atskaņos džeza aranžējumus populārām Ziemassvētku melodijām, kā „White Christmas”, „Klusa nakts, svēta nakts”, „Let It Snow! Let It Snow!” un citām.

 

Rīgas Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā 22. un 23. decembrī plkst. 20.00, 25. decembrī plkst. 23.00 jauniešu koris „Balsis” aicina uz koncertiem „Mani Ziemassvētki”.

 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludinājis Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu. Tā rezultātā tiks atbalstīta Rīgai nozīmīgu kultūras projektu īstenošana vizuālajā, mūzikas, dejas, audiovizuālajā un teātra mākslā, kā arī grāmatniecībā, muzeju darbībā, pilsētas kultūrvides un starpdisciplinārā jomā.

 

25. decembrī plkst. 14.00 Rīgas Kultūras un atpūtas centrā „Imanta” aicinām uz  romantisku koncertu gaišā un svinīgā noskaņā „Svētki, pērles un romantika”. Tajā muzicēs ģitārists Kaspars Zemītis, ar viņu kopā uzstāsies Jolanta Strikaite (soprāns) un Sinfonietta Rīga stīgu kvartets.

 

Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, ikviens vēlas šo laiku pavadīt svētku noskaņās – apskatīt izstādi, noklausīties koncertu vai doties pastaigā pa izrotāto pilsētu. Lai gan šķiet, ka svētku pasākumi koncentrējas pilsētas centrā, t/c „Dole” ir apkopojis informāciju par svētkiem veltītiem notikumiem, kas šajā laikā norisināsies Ķengaragā, priecējot šī mikrorajona iedzīvotājus.

 

Svētdien, 28. decembrī, plkst. 17.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks I Kokļu mūzikas ziemas festivāla “Kokļu skaņas ziemas mirdzumā” noslēguma koncerts.

 

No 22. decembra līdz nākamā gada 20. februārim Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) būs skatāma Ināras un Ulda Liepu Leļļu Mākslas muzeja ceļojošā izstāde „Kofermājiņu ceļojums”.

 

Ceturtās Adventes svētdienā, 21. decembrī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs aicina uz Ģimenes dienas pasākumiem. Plkst. 12.00; 13.00; 14.00; 15.00; 16.00 lieli un mazi apmeklētāji aicināti uz ekskursiju „Rīgas Lielais Kristaps un citi Rīgas brīnumi”.

 

Teksta izmērs: A A A

Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
    
 
Pēdējo reizi atjaunota 22.decembrī, 2014, 18:15
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, Fakss: 67026847, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.kultura.riga.lv