Jaunumi

2018. gada 20. jūlijs

2018. gada 24. jūlijā plkst. 18.00 muzejā “Rīgas Jūgendstila centrs” notiks leģendārās latviešu dejotājas, horeogrāfes un pedagoģes Vijas Vētras meistarklase. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. jūlijs

2. jūlijā notika Latvijas vokālo ansambļu konkurss, kurā par Lielo balvu sacentās 21 vokālais ansamblis vairākās kategorijās – sieviešu, vīru, jauktais, senioru un pusprofesionālais vokālais ansambis. Ansambļu sniegumu vērtēja Guntars Prānis (žūrijas priekšsēdētājs), Martnes Jansons (Mårten Jansson, Zviedrija), Tomas Vols (Toomas Vol, Igaunija), Selga Mence un Andris Sējāns.

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. jūlijs

Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā aicina noskatīties izrādi “Lasot Annas Frankas dienasgrāmatu”.

Uzzināt vairāk
2018. gada 3. jūlijs

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments dziesmu svētku dalībniekus aicina apmeklēt VEF kultūras pili un īpašo Rīgas amatierteātru izrāžu programmu „Rīga spēlē teātri Dziesmu svētkos” 7. un 8. jūlijā VEF Kultūras pilī. Ieeja izrādēs ir bez maksas.

Uzzināt vairāk
2018. gada 1. jūlijs

30. jūnijā visu dienu Latvijas Universitātes Lielajā Aulā norisinājās koru konkursa fināls „Dziesmu kari”, kurā par Lielo balvu sacentās jauktie, vīru, sieviešu, kā arī senioru kori. Korus vērtēja starptautiska žūrija – diriģenti Mārtiņš Ozoliņš un Sigvards Kļava, komponisti Selga Mence un Uģis Prauliņš, kā arī komponists un diriģents Vaclovs Augstins (Lietuva), diriģents Kari Turunens (Somija).

Uzzināt vairāk
2018. gada 1. jūlijs

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku gājienu kuplināja 322 Rīgas amatiermākslas kolektīvi ar 11 000 dalībnieku, kas ir viena ceturtā daļa no svētku dalībnieku kopskaita.

Uzzināt vairāk
2018. gada 29. jūnijs

Līdz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem atliсis pavisam nedaudz. Amatierkolektīvi jau ir ieradušies Rīgā, norit pēdējie sagatavošanās darbi un mēģinājumi Mežaparka Lielajā estrādē. Tuvākajā laikā unikālo daudzbalsību varēs izbaudīt arī skatītāji! Bet pagaidām pasākuma virsdiriģente Aira Birziņa  dalās ar saviem iespaidiem par to, kā norit sagatavošanās.

Uzzināt vairāk
2018. gada 29. jūnijs

Japānas-Latvijas mūzikas asociācijas jauktais koris “Gaisma” diriģenta Taku Sato vadībā ir viens no diviem ārvalstu-nelatviešu koriem, kas šogad piedalīsies XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos. 

Uzzināt vairāk
2018. gada 28. jūnijs

Sagaidot XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus, Latvijas galvaspilsēta Rīga ir īpaši noformēta lielajam notikumam.

Uzzināt vairāk
2018. gada 26. jūnijs

No 29. jūnijā plkst. 16.00 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” būs skatāma XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem veltīta tautas lietišķās mākslas izstāde “RADĪTPRIEKS”. Tā pulcēs vairāk nekā 1100 meistaru, kas darbojas 125 tautas lietišķās mākslas kolektīvos. 

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit